JABATAN KELUARGA DAN SAINS KONSUMER

KAKITANGAN AKADEMIK


NamaJawatanEmail
Dr. Zahidah binti Ab LatifKetua Jabatanzahidah@ftv.upsi.edu.my
Prof. Madya Dr. Arasinah binti KamisPensyarah DS54arasinah@ftv.upsi.edu.my
Dr. Nor Asimah binti ZakariaPensyarah DS52zsyimah@ftv.upsi.edu.my
Dr. Suriani binti MohamedPensyarah DS51suriani.mohamed@ftv.upsi.edu.my
Dr. Anisah binti Abdul WafiPensyarah DS51anis.wafi@ftv.upsi.edu.my
Dr. Mohd Nazri bin Abdul RajiPensyarah DS45mohd.nazri@ftv.upsi.edu.my
Pn. Saedahtinnur binti Hj. HashimPensyarah DS45saedahtinnur@ftv.upsi.edu.my
Pn. Zaleha binti ArshadPensyarah DS45zaleha@ftv.upsi.edu.my
En. Mohd Yusof bin KamaruzamanSkim Pensyarah Pelatihyusof.kamar@ftv.upsi.edu.my
Cik Nur Amilin binti Abd HailmPensyarah DS45amilin@ftv.upsi.edu.my
Cik Nur Syuhada binti JabarudinPensyarah DS45nur_syuhada@ftv.upsi.edu.my
Cik Elia binti Md ZainSkim Pensyarah Pelatihelia.zain@ftv.upsi.edu.my
Cik Farah Najwa binti Ahmad FuadSkim Pensyarah Pelatihfarahnajwa@ftv.upsi.edu.my

DIREKTORI KEPAKARAN (KAKITANGAN AKADEMIK)

KAKITANGAN TEKNIKAL


NamaJawatanEmail
Pn. Norizan binti Nor@Md NorPereka B32norizanor@upsi.edu.my
Cik Senijulita binti JohariPereka B29senijulita@upsi.edu.my
En. Fuad Ashriq bin Mohamad FaridPenolong Pegawai Penyediaan Makanan C29ashriq@upsi.edu.my
En. Muhamad Hazwan bin IbrahimPenolong Pegawai Penyediaan Makanan C29hazwan@upsi.edu.my
En. Mohd Syahir bin ShahuddinPenolong Pegawai Penyediaan Makanan C29syahir@upsi.edu.my
Pn. Nur Ameera Faridda binti RoslanJurusolek B21ameera@upsi.edu.my
En. Helmi bin MukhsinPenolong Jurutera JA29salehudin@upsi.edu.my