JABATAN TEKNOLOGI KEJURUTERAAN

KAKITANGAN AKADEMIK

NamaJawatanEmail
Dr. Nurul Nazirah binti Mohd Imam Ma'arofPemangku Ketua Jabatannnazirah@ftv.upsi.edu.my
Prof. Dr. Ramlee bin MustaphaProfesor Khas C VK7dr.ramlee@ftv.upsi.edu.my
Prof. Madya Dr. Zaliza binti HanapiPensyarah DS54zaliza.hanapi@ftv.upsi.edu.my
Prof. Madya Dr. Mohamed Nor Azhari bin AzmanPensyarah DS54mnazhari@upsi.edu.my
Prof. Madya Dr. Sethuprakhash a/l VengidasonPensyarah DS54drprakash@yahoo.com
Prof. Madya Ts. Dr. Che Ghani bin Che KobPensyarah DS54cheghani@ftv.upsi.edu.my
Prof. Madya Dr. Arman Shah bin AbdullahPensyarah DS54armanshah@ftv.upsi.edu.my
En. Khairul Anuar bin HasnanPensyarah DS52khairul.anuar@ftv.upsi.edu.my
Dr. Azlan bin Mohammad HussainPensyarah DS51azlanhusin_85@yahoo.com
Ts. Dr. Irdayanti binti Mat NashirPensyarah DS51irdayanti@ftv.upsi.edu.my
Dr. Tang Jing RuiPensyarah DS51tangjingrui@ftv.upsi.edu.my
Dr. Mohd Firdaus bin Mustaffa KamalPensyarah DS51firdaus.mk@ftv.upsi.edu.my
Dr. Rafeizah binti Mohd ZulkifliPensyarah DS51rafeizah@ftv.upsi.edu.my
Dr. Mohamad Amiruddin bin IsmailPensyarah DS51amerjp@ftv.upsi.edu.my
Dr. Fardila binti Mohd ZaihideePensyarah DS45fardila@ftv.upsi.edu.my
Cik Asmida binti IsmailPensyarah DS45asmida@ftv.upsi.edu.my
Cik Wan Nur Lisa binti Wan AhmadSkim Pensyarah Pelatihnurlisa@ftv.upsi.edu.my

DIREKTORI KEPAKARAN (KAKITANGAN AKADEMIK)

KAKITANGAN TEKNIKAL

NamaJawatanEmail
En. Amir Azril bin Mohd AliPenolong Pegawai Latihan Vokasional DV29amirazril@upsi.edu.my
En. Khairulzurin bin IsmailPenolong Pegawai Latihan Vokasional DV29khairulzurin@upsi.edu.my
En. Muhd Auzan bin Abd AzizPenolong Pegawai Latihan Vokasional DV29auzan@upsi.edu.my
En. Salehudin bin DalmiPenolong Jurutera JA29salehudin@upsi.edu.my
En. Alfariq bin Mohamed HalmiPenolong Jurutera JA29alfariq@upsi.edu.my